Moldova-Force|Cs|Community
Va rugam sa va inregistrati pentru a ajuta comunitatea !!!
Va Multumim pentru atentie. Echipa Moldova-Force|Community va ureaza succes !!
Moldova-Force|Cs|Community
Va rugam sa va inregistrati pentru a ajuta comunitatea !!!
Va Multumim pentru atentie. Echipa Moldova-Force|Community va ureaza succes !!
Moldova-Force|Cs|Community
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server WaR3FT+Respawn-> 91.214.201.120:27016
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
KissFM!
Ultimele subiecte
» Povesti si Bancuri
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:23 am Scris de

»  Hai sa dam BAN !!!
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:22 am Scris de

» Un topic Pt fun:Fazan
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:21 am Scris de

» Numarul Final !! [2012]
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:21 am Scris de

» Poveste din 3 cuvinte ........
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:21 am Scris de

» Ghici cine urmeaza...
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:20 am Scris de

» O intrebare pentru Dany!
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:18 am Scris de

» Cum e forumul
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeMar Sept 28, 2010 1:17 am Scris de

» AMXX Server gata făcut, dproto, xds_opt - 1.8.1
Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeLun Sept 27, 2010 9:13 pm Scris de

Sondaj
Cum e forumul nostru???
c00L
Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver63%Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver
 63% [ 5 ]
Normal
Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver25%Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver
 25% [ 2 ]
Asa si asa
Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver0%Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver
 0% [ 0 ]
Rau de tot
Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver13%Reguli Server (Admini) !! Cooltext529986362MouseOver
 13% [ 1 ]
Total voturi : 8

Distribuiţi | 
 

 Reguli Server (Admini) !!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
**AnonimusS
Administrator
Administrator
**AnonimusS

Mesaje : 62
Puncte : 101
Reputatie : 3

Data de inscriere : 05/09/2010
Localizare : xxx

Reguli Server (Admini) !! _
MesajSubiect: Reguli Server (Admini) !!   Reguli Server (Admini) !! Icon_minitimeDum Sept 05, 2010 9:36 pm

1. Toti adminii sunt obligati sa aiba cont pe forum, in caz contrar li se ia accesul.

2. Este interzisa orice comanda impotriva altui admin, doar ownerii au dreptul de a verifica ceilalti admini NUMAI daca li se par a fi codati, in rest toti adminii au drepturi egale pe server.

3. Lagul unor jucatori (de fapt ping-ul, ca lag e altceva) care depaseste 150 si determina miscarea sacadata a serverului -> kick , daca serv se misca ok, nu dati kick. LAGUL apare la toti, daca e de la server, daca e doar la unii jucatori, e de la netul lor, hell-ul nu face discriminari.

4. Admini dupa cum am spus si la regula nr1 trebuie sa aibe cont si in caz in care se posteaza vreo reclamatie impotriva sa , el trebuie sa ii raspunda player-ului care a facut reclamatia pt a ii da o explicatie pt faptele sale.

5. Banurile nu se dau aiurea. Mai intii de toate, adminul ii explica cazul banului jucatorului care va primi si apoi da ban. Adminul trebuie sa verifice daca jucatorul i se pare codat se baga spectator si se uita putin pe el dupa care daca i se pare de a fi codat faca poze sau demo, dupa care adminul ii cere id de skype/yahoo sau alte surse de chat, apoi trimite pozele. Daca jucatorul refuza sa dea id sau gaseste motive pt a nu zice el va primi ban temporar marit de 2 ori sau chiar permanent, depinde de caz.

6. Comportamentul dintre admini trebuie sa fie unul normal ca intre oameni nu animale nu se fac amenintari,descriminari,sau alte lucruri jignitoare unul fata de altul , in cazul in care asa ceva se intampla cel ce face acuzatiile sau amandoi admini vor fi retrogradati pana la gradul de slot, deci fiti atenti.

7. Admini au obligatia sa intre cel putin odata in saptamina pe server. Pe forum - cel putin odata pe 3 zile. In caz contrar li se ia accesul de a mai fi admin.

8. Trebuie sa luati seama de tot ce se intimplape server, nu numai sa joci si atit. Daca ai intrat pe server si ai vazut ca nu e nici un admin alegete spectator mai intii. In asa fel te uiti pe jucatori daca sunt ei oare codati sau nu. Daca totul e in regula puteti sa va alegeti o echipa si sa jucati.
Sus In jos
https://md-force.forumgratuit.ro/
 

Reguli Server (Admini) !!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Moldova-Force|Cs|Community :: ...:::Important:::... :: ...:::Rules:::...-
Mergi direct la:  
creează un forum | Jocuri video | FPS - First Person Shooter | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente